ЦИФРОВЕ ТБ

Цифрове телебачення – абсолютно нова сходинка у розвитку телевізійних технологій. Цифрове телебачення відкриває перед Вами нові можливості, які не були доступні в аналоговому телебаченні. Цифрове телебачення дозволить Вам по-новому поглянути на найпопулярнішу домашню розвагу.

Основні переваги цифрового тб – це:

Висока якість картинки

Забудьте про проблеми із зображенням. У цифрового сигналу є тільки одна якість – добрий. Глядач більше не побачить «снігового» екрану, брижі, двоїння і т.д. як часто буває при поганому прийомі аналогового сигналу. Цифровий сигнал приймається тільки у високій якості, або його немає зовсім.

Відмінний звук.

У Вас, як у абонента мережі цифрового телебачення, з’являється можливість переглядати канали зі стереозвуком, а в деяких випадках і Dolby Digital, що має на увазі ще більш високу якість звукового супроводу. Аудіо, як і відео, в цифровому телебаченні передається без спотворень. Якщо у вас є стереосистема або “домашній кінотеатр”, то тепер, при перегляді телеканалів цифрового телебачення за допомогою сучасних телевізійних приймачів і “домашніх кінотеатрів”, Ви зможете оцінити всі переваги нових технологій.

Більша кількість каналів

Головна перевага цифрового телебачення – кількість, різноманітність і тематична спрямованість телеканалів, яких на сьогодні немає у абонентів аналогового ТБ. Спортивні, музичні, пізнавальні, дитячі та розважальні канали – навіть найдосвідченіший глядач обов’язково вибере для себе те, що відповідає саме його інтересам і настрою.

Радіо

Пакет цифрових стерео аудіоканалів з величезним вибором радіостанцій будь-якого жанру