ІНТЕРНЕТ

Оптичне волокно в даний час вважається найдосконалішим фізичним середовищем для передачі інформації, а також самим перспективним середовищем для передачі великих потоків інформації на значні відстані.

Компанія надає своїм абонентам можливість доступу до мережі “Інтернет”  власними високошвидкісними оптичними каналами.

Підключення від абонента до провайдера:

1.. Локальна мережа. Підключення абонентів здійснюється шляхом оптоволоконних технологій. Оптичний кабель прокладається в кожен будинок . До абонента – мідний кабель – вита пара, або оптичний. Це дає можливість користуватися інтернетом на швидкостях до 1Гбіт / с. Підключившись за такою технологією, абонент може використовувати такі сервіси як Iptv (Ip-телебачення) і багато ін.

2.. Підключення абонента здійснюється оптичним самонесучим кабелем. Можлива швидкість до 1 Гбіт / с.

 Підключення до інтернету відбувається автоматично і не розривається, тобто з’єднання є постійним. Будь-які процедури дозвону, вхід в мережу, введення кодів і паролів відсутні – все це виконується  автоматично, в тому числі і авторизація. За сам факт постійного включення в мережу “Інтернет” ніякої плати не здійснюється.

Wi-Fi — підключення

WI-FI (Wireless Fidelity) — технологія, яка забезпечує бездротове з’єднання комп’ютерів в локальну мережу або високошвидкісний бездротовий доступ до мережі Інтернет.Установка Wireless LAN рекомендовано там, де розгортання кабельної системи неможливе або економічно недоцільно.Зв’язок здійснюється через мережевий адаптер бездротового зв’язку стандарту 802.11b або 802.11g.

Статистика абонента інтернет – http://stat.lebedintv.com.ua

Перевірити швидкість http://www.speedtest.net/